Ben je op zoek naar een leeg inschijfformulier om je in te schrijven voor een wedstrijd?
De formulieren zijn geschikt om door de vereniging in te lezen in het Concours 3.5 programma.
Om aan KNHS wedstrijden te kunnen deelnemen, heb je een startpas nodig. Een startpas is het bewijs dat je met een bepaalde pony of paard bij de KNHS bent ingeschreven om wedstrijden te rijden. Op een startpas staan de gegevens van de ruiter of menner en een omschrijving van het paard.
Tips om een zo snel mogelijke barrage te rijden
De meeste ruiters rijden op wedstrijd met een zwart of navy wedstrijdjasje. Maar wist je dat je heel veel andere leuke dingen mag dragen tijdens wedstrijden?
Een goede voorbereiding is het halve werk. Vandaag een aantal tips voor het verkennen van je springparcours.
Rijd jij wedstrijden? Dan ken jij vast het gevoel van wedstrijdspanning. We onderscheiden een aantal vormen van spanning. Hoe kun je de spanning onder controle houden?

Sap, honing, wijn, kaas of leuke pakketten: kwaliteit van Drentse herkomst. Bestel eenvoudig via onze webshop!
