
Het is geen grap, maar vanaf 1 april 2022 worden er weer nieuwe KNHS-dressuurproeven gereden in de wedstrijdring. De nieuwe proeven lijken grotendeels op de oude proeven, maar er zijn op verschillende punten wijzigingen in aangebracht.
We zullen hier de grootste wijzigingen onder de loep nemen.
Let op: tijdens de KNHS-kampioenschappen begin april worden nog de oude proeven gereden!
Bekijk hier welke proef je moet rijden of bekijk hier de proeven
Lees hier over een rugzak voor het paardrijden!
Losgelassenheit staat voor losheid, souplesse en ontspanning. Op elk moment van de training moet het mogelijk zijn direct terug te gaan naar de ontspanning, zowel lichamelijk als geestelijk. Alvorens het paard tijdens de training aan het werk te zetten, moet het eerst goed losgereden worden. Hierbij worden spieren, pezen, banden en gewrichten van het paard verwarmd en losgemaakt. Door de tijd te nemen goed los te rijden, verklein je het risico op blessures bij je paard.
Simone, Marieke en Tim werken alledrie bij manege ' Het Gouden Hoefijzer'. Simone heeft een vast arbeidscontract en houdt zich bezig met de verzorging van de pony's en geeft daarnaast een paar uur per week les. Marieke en Tim hebben allebei een tijdelijk nulurencontract en worden opgeroepen als het druk is op de manege of als Simone bijvoorbeeld ziek is.


Sap, honing, wijn, kaas of leuke pakketten: kwaliteit van Drentse herkomst. Bestel eenvoudig via onze webshop!
