
Proeven BB t/m ZZ-Licht
Vanaf 1 april 2022 worden er tijdens de dressuurwedstrijden weer nieuwe proeven gereden. Deze proeven zijn gebaseerd op de vorige proeven, maar ze zijn op bepaalde punten aangepast zodat de lijnen logischer zijn.
Onderstaand staan de links naar de nieuwe proeven (pdf-bestand)
Veel plezier en succes met deze nieuwe proeven!
Reguliere proeven:
Klasse BB en B (proeven 16 t/m 21)
Kür op muziek:
Proeven vanaf de klasse ZZ-Zwaar
Grade proeven
Proeven voor jonge paarden

Dit weekend in zomertenue je wedstrijd rijden? Voor dressuur mag dat. Voor springen moet de federatievertegenwoordiger of jury toestemming geven. In zomertenue starten wil zeggen: in wedstrijdblouse of wedstrijdshirt, zonder rij-jasje. Een wedstrijdshirt moet lange of korte mouw hebben, hemdjes zijn niet toegestaan. Daarnaast moet het shirt een opstaand kraagje bevatten. Hierbij hoeft dan ook geen plastron gedragen te worden. Fijn weekend!
Hoe rijd je de cross in een tijd die het dichtst bij de vastgestelde optimale tijd komt? Met deze tips kom je al een heel eind!

Hilarische regels rondom dressuurrijden. Niet voor serieuze ruiters!

Sap, honing, wijn, kaas of leuke pakketten: kwaliteit van Drentse herkomst. Bestel eenvoudig via onze webshop!
