Highlights Equitana 2019

door Robert - Startlijsten.nl
Highlights Equitana 2019

In 2 minuten een aantal hoogtepunten van de mega-paardenbeurs in Essen, 2019. 
Heb je het gemist? In 2021 is er weer een Equitana!

 

Ook interessant

  • Columns

    Columns

  • Wedstrijdreglementen

    Wedstrijdreglementen

  • Springen: Afstanden en afzet

    Springen: Afstanden en afzet

    Veel beginnende springruiters komt dit bekend voor: moeite met inschatten van afstanden. Hoe vaak gebeurt het niet dat je op een hindernis af galoppeert en je net niet goed uitkomt voor de hindernis. De een zal veelal wel springen als hij net te ruim of te krap komt, maar ook een braverd moet je niet te vaak beledigen. De ander zal bij het verkeerd uitkomen voor de hindernis stoppen.

  • Paard stijf? Steek je kop niet in het zand!

    Paard stijf? Steek je kop niet in het zand!

    Ken je dat gevoel dat je paard net niet helemaal lekker loopt? Negeer het niet. Lees de column van paardenarts Frank van Leeuwen.

  • Zomertenue en regenkleding

    Wedstrijd rijden in zomertenue?

    Dit weekend in zomertenue je wedstrijd rijden? Voor dressuur mag dat. Voor springen moet de federatievertegenwoordiger of jury toestemming geven. In zomertenue starten wil zeggen: in wedstrijdblouse of wedstrijdshirt, zonder rij-jasje. Een wedstrijdshirt moet lange of korte mouw hebben, hemdjes zijn niet toegestaan. Daarnaast moet het shirt een opstaand kraagje bevatten. Hierbij hoeft dan ook geen plastron gedragen te worden. Fijn weekend!

Chat