
In 2 minuten een aantal hoogtepunten van de mega-paardenbeurs in Essen, 2019.
Heb je het gemist? In 2021 is er weer een Equitana!
Met ingang van 2016 is het verboden op het wedstrijdterrein van springwedstrijden in Zwitserland een slofteugel te gebruiken. Wat vind jij?

Het hebben van een paard kost veel tijd en geld. Hoe vinden jullie de balans tussen werk, thuis en het paard?
Je eerste wedstrijd zal waarschijnlijk een dressuurwedstrijd zijn. Deze wedstrijdinformatie gaat daar dus vooral over. Om te gaan springen moet je namelijk eerst een wintspunt halen in de dressuur.
Maak je paard recht in zijn lijf door middel van contragalop.

Schitterende decoratie-artikelen om jouw huis gezellig te maken!

Zwarte Bessensap 100% is erg gezond en slechts een kleine hoeveelheid is reeds bevorderlijk bij diverse lichamelijke klachten, zoals ontstekingen.

Kies voor de schitterende omgeving van het Drents-Friese Wold! Inclusief stalling! ~Hotel-Restaurant Villa Nova~
