Anouk winnaar Sponsorplan 2016!

zondag 20 maart 2016 door Robert - Startlijsten.nl
Anouk winnaar Sponsorplan 2016!

Afgelopen weekend werd de waardecheque twv €2500 van het Startlijsten.nl Sponsorplan 2016 uitgereikt aan Anouk van der Pol.
Uit bijna 400 deelnemende ruiters werd de vijftienjarige amazone uit het Zuid Hollandse Barendrecht tot winnaar van het Sponsorplan uitgeroepen.

 

 

 


Klik hier om via Youtube te bekijken.

 


In december 2015 is de aftrap gegeven van dit Sponsorplan. Iedereen die mee wilde dingen naar deze royale prijs, beschikbaar gesteld door diverse bedrijven, mocht een korte motivatie met foto insturen. Door middel van stemmen werd uit alle inzendingen een top 10 samengesteld. Alle sponsoren hebben hierop o.a. tijdens een gezellige juryavond de mogelijkheid gekregen hun eigen top 3 hieruit samen te stellen. Deze finalisten hebben elk een leuk promotiefilmpje ingestuurd om mensen te bewegen op hen te stemmen. Anouk kwam hierbij als winnaar uit de bus.
De prijs bestaat onder andere uit dressuurlessen, een rijjas, een cap, rijlaarzen, een rijbroek en een instructie-set en een hotel-overnachting.

De tweede en derde prijs zijn gewonnen door respectievelijk Esmee en Jilly.

Winnares Anouk is een veelzijdige amazone. Afgelopen najaar werd ze nog zesde in het M2 tijdens het NK en was ze hierbij de sterkste M2-combinatie van Zuid Holland.
Ook heeft ze begin maart in het Z1 deelgenomen aan het indoor NK in Ermelo. Inmiddels is Anouk startgerechtigd in het Z2.
Haar eerste springwedstrijd heeft Anouk ook al succesvol verreden. Dit jaar wil Anouk met haar veelzijdige pony Evita deelnemen aan haar eerste eventingwedstrijd.

Gedurende het komende jaar zullen we regelmatig kijken hoe het met Anouk gaat en wat het haar tot dan toe allemaal gebracht heeft.

Hieronder zie je Anouk haar promotiefilm!:


Klik hier om via Youtube te bekijken.

 

Ook interessant

  • Online proef, meetmoment, wedstrijd

    Online proef, meetmoment, wedstrijd

    Het is een bijzondere tijd geweest met bijzondere aanpassingen in de paardensport. We blikken even terug op deze tijd.

  • Afrikaanse Paardenpest

    Afrikaanse paardenpest, wat is het?

    Afrikaanse paardenpest, APP of AHS (als afkorting van het Engelse "African Horse Sickness") is een virusziekte die, zoals de naam al doet vermoeden, vooral voorkomt bij paarden en paardachtigen, zoals ezels en zebra's.

  • De training van een sportpaard

    De training van een sportpaard

    Het rijden van succesvolle wedstrijden valt of staat met de voorbereiding ervan. Het paard moet ruim vantevoren netjes getraind worden en de combinatie moet datgene wat tijdens de wedstrijd gevraagd wordt goed kunnen uitvoeren.

  • Tien dingen die je niet-ruiters beter niet vertelt...

    Dingen die je beter niet kan vertellen...

    Verklaren je vrienden die niets met paarden hebben je af en toe voor gek?
    We hebben een lijstje van dingen die je beter niet kan vertellen.... :-)

  • Documenten Springen

    Documenten Springen

Chat