Informatie
Programma CH Burgum 17 en 18 Augustus
Springen op mooie zandbodem op 't Heechhiem te Burgum en Dressuur op tegenover gelegen kort gemaaid weiland.
Vrijdag 17 Augustus
Pony's springen: Klasse BB t/m ZZ twee parcoursen in dezelfde ring om en om springen , aansluitend
Paarden springen: Klasse BB, B en L twee parcoursen in dezelfde ring om en om springen.
Pony's dressuur : Klasse B t/m Z2 twee proeven
Inschrijven via mijn KNHS t/m 14 augustus, t/m 10 augustus wordt er bij afmelding geen kosten berekend.
BB inschrijven zonder startpas kan via e-mail:i.vandongen2007@gmail.com
Graag de volgende gegevens vermelden: releatie nummer, naam paard/pony, naam ruiter/amazone, naam vereniging.
Zaterdag 18 Augustus
Paarden springen : Klasse L t/m ZZ twee parcoursen in dezelfde ring om en om springen.
Om de prijzen in de Dorenbos Architecten Finale wordt gestreden door de beste deelnemers van het eerste parcours in de klasse Z & ZZ.
Prijzengeld Finale klasse Z&ZZ € 250,- € 150,- € 100,-
Paarden dressuur: Klasse B t/m ZZ- licht twee proeven
Er zijn leuke geldprijzen en gebruiksartikelen te winnen, daarnaast ook veel extra prijzen voor zowel de dressuur-als springruiters!
Voorlopige aanvangstijden: Dressuur 09.00 uur Springen 8.30
Voor de exacte aanvangstijden zie 15 augustus de startlijst en op onze website www.chburgum.nl
N.B.: Parkeren vrachtauto's springen op terrein van 't Heechhiem en parkeren auto's met trailer in naastgelegen weiland. Dit wordt duidelijk aangegeven met borden.