Vacature: Ledenraadslid

Functie:

Ledenraadslid

Dienstverband:

Parttime/Paardtime

Omschrijving:

Stap op, pak de teugels in handen en help mee om EFO Paardenverzekering op de juiste koers te houden. EFO Paardenverzekering is op zoek naar een ledenraadslid die de groep recreatieve gebruikers vertegenwoordigt.

Hoe ziet onze Ledenraad eruit?
Onze Ledenraad is een groep van zeven mensen die de belangen van onze leden, de paardenliefhebbers die bij EFO Paardenverzekering horen, behartigen. We vinden het belangrijk dat onze Ledenraad een afspiegeling is van onze diverse groep leden, met particuliere en zakelijke klanten, verschillende paardenrassen en -gebruiken, en een goede genderbalans.

Wat doen wij bij EFO Paardenverzekering?
Al meer dan 100 jaar verzekeren we paarden, zodat onze klanten zorgeloos van hun passie kunnen genieten. Bij ons draait het niet om winst, maar om het dienen van de belangen van onze leden. Iedere paardeneigenaar in Nederland, van particulieren tot bedrijven, met elk type paard, is welkom bij ons.

Wat doet de Ledenraad?
Onze Ledenraad houdt toezicht op het beleid van EFO Paardenverzekering en werkt samen met het Algemeen Bestuur. Ze hebben verschillende bevoegdheden, zoals het goedkeuren van de jaarrekening en het benoemen van bestuursleden. Daarnaast zijn ze betrokken bij belangrijke beslissingen en dienen ze als klankbord voor het bestuur.

Wie zoeken we?
We zoeken iemand die de wensen van onze leden kent, op de hoogte is van ontwikkelingen in de paardenwereld, en deze kennis effectief kan inzetten in de Ledenraad. Je moet lid zijn van EFO Paardenverzekering en actief betrokken zijn bij relevante netwerken. Ook is het belangrijk dat je tijd kunt investeren in vergaderingen en open staat voor overleg.

Hoe verloopt de verkiezing?
Nieuwe Ledenraadsleden worden gekozen tijdens onze jaarlijkse Ledenraadsvergaderingen. Je kunt jezelf kandidaat stellen of worden voorgedragen door het Bestuur.

Wat bieden we?
Als Ledenraadslid ontvang je een passende vergoeding voor vergaderingen en reiskosten. Daarnaast biedt het lidmaatschap kansen om kennis en ervaring te delen, nieuwe contacten op te doen en je eigen kennis te vergroten.

Meer informatie: Vacature: ledenraadslid | EFO

Interesse?
Als je interesse hebt om deel te nemen aan onze Ledenraad, stuur dan een e-mail naar secretariaat@efo.nl en voeg je CV en motivatie toe. We horen graag van je!

Contactpersoon:

H. de Jong

0513622275

secretaris@efo.nl

Geplaatst: 23-04-2024
EFO Paardenverzekering

Heerenveen

Nu op de voorpagina

Nieuwste vacatures

Chat