Onze salessupport-afdeling is opzoek naar fulltime klantenservice-toppers!

Functie:

Klantenservice medewerker

Dienstverband:

fulltime

Omschrijving:

Drunens Ruiterhuis groeit! Daarom zijn wij opzoek naar versterking voor onze customer service afdeling.

Doe jij niets liever dan zorgen dat iedereen tevreden is, zit jij altijd bovenop de nieuwste trends, en houd jij bovendien van gezelligheid en contact met anderen? Dan ben jij wat wij zoeken!

Wat nou als je die passie voor socializen en klantcontact zou kunnen combineren met een goed salaris, de aller leukste collega’s, en de gaafste paardensportartikelen van de beste merken?! Dan ben je bij Drunens Ruiterhuis aan het juiste adres.

 

Salessupport bij Drunens Ruiterhuis

Onze salessupport afdeling is verantwoordelijk voor alle klantenservice voor zowel onze winkel, onze webshop en onze groothandel. Deze klantenservice loopt via kanalen zoals mail, telefoon, live chat, WhatsApp, Facebook messenger, Instagram DM en verschillende andere! Het doel van deze afdeling is het zo goed mogelijk ondersteunen van de winkel, door het zo goed en compleet mogelijk afhandelen van de klantenservice via alle mogelijke kanalen. Klinkt dit voor jou als een eitje? Dan zijn wij natuurlijk heel benieuwd naar jouw skills en motivatie om te komen werken in dit gezellige team!

 

Tell me more!

Wat houdt zo’n gave baan bij een van de grootste en beste ruitersportwinkels van Nederland nou eigenlijk nog meer in? Dan zullen we je vertellen…

  • Marktcomfort salaris; Je verdient genoeg om in het weekend een rondje te kunnen geven aan je vrienden. Daarnaast bouw je pensioen op (conform CAO).
  • Jong en dynamisch team; Er wordt veel gelachen op kantoor, we lunchen uitgebreid samen en er zijn regelmatig gezellige etentjes, feestjes en uitjes.
  • Klantenservice-ervaring is een pré; Je leert onze klanten (nog beter) helpen van onze ervaren toppers in het vak, en misschien leer jij hen zelfs nog wel wat bij met jouw top customer service-skills. 
  • Doorgroeimogelijkheden; We staan voor alles open. Daarom werken veel van onze medewerkers al jaren met veel plezier bij ons.
  • Personeelskorting en andere extra’s; een erg leuke korting op alle producten en merken in de winkel, 23 vakantiedagen per jaar (als je belooft dat je terugkomt), vakantiegeld, reiskostenvergoeding, én leerzame trainingen met het team.

De ideale werknemer bestaat misschien niet, maar als je passie hebt voor de paardensport, voor contact met anderen, en voor shoppen, en ook nog eens alles doet om klanten helemaal tevreden te houden over hun ervaring met Drunens Ruiterhuis, dan pas je zéker in ons team en in de functie die we voor je hebben. 

 

Go for it!

Ga jij samen met ons team voor de ultieme klantbeleving? Werk jij graag in een inspirerende, trendsettende ruitersportzaak? Ben jij fulltime beschikbaar? En durf jij de uitdaging met ons aan?!?

Dan ontvangen wij graag jouw motivatiebrief en CV (uiteraard met een leuke foto van jou) per email aan Jessy Stoop, via j.stoop@drunensruiterhuis.nl.

Natuurlijk willen wij er zeker van zijn dat we de perfecte toppers vinden om ons super-team te versterken. Daarom nemen we de tijd om alle reacties te verzamen. Hierdoor kan het zo zijn dat je niet direct een reactie van ons ontvangt.

Contactpersoon:

Jessy Stoop

0416373782

j.stoop@drunensruiterhuis.nl

Geplaatst: 02-10-2021
Drunens Ruiterhuis

Drunen
Chat