Accountmanager / Adviseur Zuidoost Nederland

Functie:

Accountmanager / Adviseur Zuidoost Nederland

Dienstverband:

fulltime

Omschrijving:

Heb jij een passie voor paarden en ben jij de pionier, die zijn/haar commerciële talenten wil inzetten om samen met EFO Paardenverzekering de markt optimaal te bewerken op een vernieuwende wijze onder het motto ‘Samen voor jouw paard’? Dan zijn wij op zoek naar jou als accountmanager en relatiebeheerder!

Na een gedegen inwerkperiode ga je zelfstandig leden en relaties bezoeken om te adviseren over de diverse paardenverzekeringen met uiteraard als doel om o.a. het ledenaantal te verhogen. Professionaliteit en kennisoverdracht kenmerken jou, waardoor jij inhoudelijk een goed gesprek aangaat met huidige en potentiële leden van EFO. Ook andere professionals binnen de paardensector, zoals dierenartsen, fokkers en pensionstalhouders behoren tot jouw klanten. Samen met je collega’s van de binnendienst ontzorg jij onze leden en relaties. 

Werken bij EFO Paardenverzekering
EFO is sinds 1905 dé onderlinge paardenverzekeraar zonder winstoogmerk en biedt deskundige, persoonlijke hulp met goede verzekeringsoplossingen. Wij handelen naar ons motto ‘Samen voor jouw paard’. Om onze leden zo goed mogelijk van dienst te zijn is EFO volop in beweging om eigentijdse technieken en methodes te ontwikkelen. Op dit moment introduceren we een nieuw bedieningsconcept om onze leden te ontzorgen en onze groeidoelen kunnen behalen.
Werken bij EFO Paardenverzekering voldoet wat ons betreft aan drie basisvoorwaarden: het is leuk, leerzaam en lonend.  Je komt in een team van ca. 15 medewerkers incl. de binnendienst, waar veel gelegenheid is voor eigen initiatief en ondernemerschap. En niet onbelangrijk, je kunt je hart helemaal ophalen als jij een passie voor paarden hebt.
Je werkt als inspecteur grotendeels vanuit huis, van waaruit je ook de (potentiële) leden bezoekt en je netwerk onderhoudt. Daarnaast ben je natuurlijk regelmatig op het hoofdkantoor van EFO Paardenverzekering in Heerenveen voor overleg, afstemming en ontwikkeling.

Wat ga je doen

 • Opbouwen en relatiebeheer van relevante netwerken 
 • Actief werven van nieuwe leden
 • Analyseren van de markt en dit omzetten naar kansen 
 • Informatie verzamelen voor de juiste inschatting van risico of afhandeling van een schade

Wat breng jij mee

 • werk- en denkniveau MBO niveau 4 / HBO 
 • aantoonbare kennis van en affiniteit met paarden
 • aantoonbare kennis en ervaring met verzekeringen
 • een afgeronde Wft Basis en Schade Particulier/Zakelijk of bereid deze te doen

En verder...

 • woon je bij voorkeur centraal in Zuidoost Nederland
 • ben jij de ultieme netwerker, die relaties opbouwt, onderhoudt en doorvraagt als dat nodig is
 • voel jij feilloos aan hoe jij je moet opstellen bij de verschillende doelgroepen 
 • toon je ondernemerschap, ben je proactief en commercieel ingesteld
 • kun jij zowel zelfstandig als in teamverband goed functioneren
 • en natuurlijk ben je iemand die doorzettingsvermogen en passie toont

Wat wij je bieden
Een afwisselende baan met volop uitdagingen in een enthousiast team, waarin ieder zijn/haar talenten optimaal inzet om tot successen te komen. Wij bieden je goede arbeidsvoorwaarden passend bij jouw kennis en ervaring. Uiteraard krijg je de beschikking over een leaseauto, smartphone, laptop/tablet en ander toebehoren, dat je nodig hebt voor deze functie. Daarnaast neem je direct deel aan de pensioenvoorziening en zijn er bij EFO voldoende mogelijkheden voor interne of externe opleiding, die nodig zijn om jóúw talenten optimaal te kunnen inzetten! 
We starten met een tijdelijke aanstelling van 1 jaar met natuurlijk de intentie tot een langdurige samenwerking. 

Wil je meer weten?
Op onze website www.EFO.nl kun je nagenoeg alle informatie over EFO Paardenverzekering vinden. Wil je liever persoonlijk je vraag stellen, bel dan tijdens kantooruren met Henk de Jong of Wibo Kedde via tel.nr. 0513-622275 of mail naar vacatures@efo.nl.

Reageren
Ben jij de paardenliefhebber met verstand van verzekeringen én een commerciële instelling? Stuur dan je overtuigende motivatie en CV naar vacature@efo.nl.
Een assessment kan onderdeel uitmaken van de selectieprocedure.

Contactpersoon:

W. Kedde

0513622275

vacature@efo.nl

Geplaatst: 29-06-2021
EFO Paardenverzekering

Zuidoost Nederland
Chat