Bron: Horses.nlDe lange weg van herstel verloopt voorspoedig voor dressuuramazone Courney King-Dye. Ze krijgt dagelijks spraaktherapie en afgelopen woensdag slaagde ze er voor het eerst in een volledige zin uit te spreken. Woensdagochtend kwam ze nog niet verder dan ‘hallo’, ’s avonds bedankte ze één van de zusters in een volzin voor alle goede zorgen.
De amazone heeft nog een lange weg te gaan, maar haar man Jason Dye is erg blij met de voortgang die Courtney maakt. Hij hoopt dat zijn vrouw binnenkort zelf in staat is updates te geven over haar herstel.
Courtney King-Dye raakte 3 maart ernstig gewond bij een val met een jong paard. De artsen constateerden een schedelbasisfractuur en een kleine bloeding in de hersenen.